Лукьянов обіцяє, що Партія регіонів не заважатиме обранню прем’єра, якщо все буде за регламентом

Народний депутат України від Партії регіонів Владислав Лукьянов не виключає, що голосування по прем’єрові у вівторок, 18 грудня, може бути зірвано.

 

Таку думку він висловив кореспондентові АМИ “Новости-украина”.

Він пояснив, що це може трапиться, по-перше, із-за можливого нез’явлення членів коаліції на голосування, а, по-друге, із-за неузгодженості самої коаліційної угоди.

В той же час, Лукьянов повідомив, що блокування трибуни представниками Партії регіонів можливо, якщо представники демократичної коаліції порушать регламент Верховної Ради.

“Я думаю, що є дуже велика вірогідність того, що кандидатура Тимошенко завтра не буде проголосована. З іншого боку, ми не перешкоджатимемо, якщо все буде за регламентом і згідно із законом. Якщо ж будуть порушення, а якщо вони побачать, що у них не вистачає голоси, вони самі виставлятимуть вимоги і порушення, щоб завтра це голосування не відбулося. Тому є чинники, які примусять їх зібратися, тому що Тимошенко розуміє, що це у неї останній реальний шанс зібратися і стати прем’єр-міністром”, – заявив Лукьянов.

 

Be the first to comment on "Лукьянов обіцяє, що Партія регіонів не заважатиме обранню прем’єра, якщо все буде за регламентом"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*