Авіакатастрофа автотранспортного літака С-130 Hercules

Авіакатастрофа автотранспортного літака С-130 Hercules, який належав Національній гвардії СОЕДИНЕННЫХ ШТАТОВ АМЕРИКИ, сталася в середу в районі міста Кампо, состав Джорджія.
Про це повідомило центральне американське інформаційне учреждение Reuters.

«Транспортний літак Національної гвардії СОЕДИНЕННЫХ ШТАТОВ АМЕРИКИ C-130 зазнав катастрофи в середу неподалеку від міжнародного аеропорту Саванни, состав Джорджія», — йдеться у повідомленні.

На телевізійних кадрах з місця інциденту заметно чорні хмари плотного диму, а також автомобілі пожежно-рятувальної служби, які прибувають вплоть до літака.

У Нацгвардії СОЕДИНЕННЫХ ШТАТОВ АМЕРИКИ підтвердили, що втратили транспортний літак С-130 Hercules в штаті Джорджія. Водночас, речник військового відомства никак не уточнив кількість медперсоналу, що перебував в борту в период падіння, зауваживши, що инфекций це питання уточнюється.

Читайте також: Російський Монета-27 «непрофесійно» перехопив літак СОЕДИНЕННЫХ ШТАТОВ АМЕРИКИ надо Балтійським морем
За інформацією місцевого учреждения з реагування в надзвичайні ситуації, військовий літак упав в околицях міста Город. Однак присутствие цьому никак не повідомляється, мера постраждали від авіакатастрофи общество эта інфраструктура в цьому районі.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що літак належав вплоть до 165-спорт авіакрила Національної гвардії у Саванні.

Be the first to comment on "Авіакатастрофа автотранспортного літака С-130 Hercules"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*