google
 1. У Донецьку до Євро-2012 розроблена програма розміщення 50 тисяч гостей

 2. Головна > Спорт > У Донецьку до Євро-2012 розроблена програма розміщення 50 тисяч гостей
 3. 30.11.2007
 4. Надрукувати Надіслати електронною поштою
 5. У Донецьку до чемпіонату Европи по футболу 2012 року розроблена програма розміщення 50 тисяч гостей. Вона складається з чотирьох часток. ImageУ Донецьку до чемпіонату Европи по футболу 2012 року розроблена програма розміщення 50 тисяч гостей. Про це повідомив на прес-конференції в п'ятницю, 30 листопада, начальник Головного управління містобудування і архітектури міськради Станіслав Ващинський.

  Програма складається з чотирьох часток. Перша передбачає будівництво готелів і доведення місць з нинішніх 2,5 тисяч до 5 тисяч на засоби інвесторів.

  Друга частка передбачає реконструкцію гуртожитків, що дасть можливість розмістити ще 3-4 тисячі чоловік.

  В рамках третьої частки передбачається будівництво в Кіровському районі житлового комплексу малосімейного типу, яке потім використовуватиметься під житло для жителів. Для молоді планується побудувати наметове містечко.

  Крім того, у вирішенні житлової проблеми до Євро-2012 планується використовувати житлові об'єкти в радіусі 50-60 кілометрів від Донецька.

  За матеріалами: РБК-Украина  Адміністрація порталу закликає висловлювати свою думку щодо подій в Україні! Ваш коментар буде першим.

  Додати коментар
  Ім'я:
  Коментар:

  Введіть код, зображений на картинці:* Code

 6. Близькі статті:
  << Чемпіонат України бере зимовий тайм-аут: завершився 18 тур   Євро-2012: У Львові визначилися, як і коли виберуть інвесторів >>
 1. Всi права захищено © NewsPortal 2004-2007
 2. При повному, або частковому вiдтворенні матерiалiв сайту
 3. посилання на newsportal.com.ua обовязкове
 4. Разробка порталу - ТЗоВ "Сайт Iмiдж" www.siteimage.com.ua