1. Луческу: природньо, у фіналі ми гратимемо з "Динамо"

2. Головна > Спорт > Луческу: природньо, у фіналі ми гратимемо з "Динамо"
  3. 28.01.2008
  4. Надрукувати Надіслати електронною поштою
  5. Мірча Луческу і тренерський штаб "гірників" після матчу з ЦСКА поспілкувалися з представниками ЗМІ. Наставник "Шахтаря" традиційно почав з коментаря по приводу матчу, що тільки що завершився.

Image"Треба розуміти, що це була всього лише тренувальна зустріч. Я задоволений діями команди, особливо в першому таймі. За рахунку 3:1 гра, в принципі, завершилося, тому що було зроблено дуже багато замін. Добре, що регламент дозволяє міняти 7 гравців, це нормальне рішення. Але, напевно, було б краще, щоб до регламенту був внесений наступний пункт: 4 заміни робити в перерві, а 3 – по ходу другого тайму. Тоді гра була б динамічнішою. Ми непогано почали перший тайм, створили достатньо багато голевих моментів біля воріт суперника. А в цілому, ми заслужили цю перемогу. Зрозуміло, для нас важливо зіграти у фіналі Кубка "Першого каналу" після паузи", - сказав Луческу.

Тренер практично упевнений в тому, що фінал Кубка Першого каналу буде українським: "Природньо, у фіналі ми гратимемо з "Динамо" (Київ).

За матеріалами: УНИАН

Адміністрація порталу закликає висловлювати свою думку щодо подій в Україні! Ваш коментар буде першим.