google
 1. Євро-2012: У Львові визначилися, як і коли виберуть інвесторів

 2. Головна > Спорт > Євро-2012: У Львові визначилися, як і коли виберуть інвесторів
 3. 30.11.2007
 4. Надрукувати Надіслати електронною поштою
 5. 4 грудня Львів оголосить міжнародний конкурс з вибору інвестора для будівництва стадіону до Чемпіонату Европи по футболу 2012 року, - повідомила сьогодні місцева влада. ImageНа позачерговому засіданні виконкому були затверджені умови міжнародного конкурсу, на основі яких проходитиме ухвалення, розгляд пропозицій і визначення інвестора-переможця конкурсу.

  "Місто і надалі вважає, що інвестор повинен повністю профінансувати проект будівництва стадіону, тому ця вимога є одним з перших зобов'язань інвестора", - заявив директор Департаменту Євро-2012 Олег Засадний.

  Також Засадний розповів і про інші істотні вимоги - це надання права львівським командам, які гратимуть у вищій лізі, безкоштовно використовувати стадіон для ігор чемпіонату України.

  Відповідно до умов конкурсу, комплексний розвиток і забудова території в 33 га передбачає будівництво не лише футбольного стадіону на 33 тисячі глядачів, але і паркінгів на 1200 місць.

  При цьому інвестор повинен побудувати також готель (не нижче за три зірки на 200 номерів) і універсальну спортивну арену на 7 тисяч місць.

  За умовами конкурсу проектні роботи компанії повинні завершити до 1 червня 2008 року, а будівельні роботи по споруді стадіону - до 1 червня 2010 року.

  Із цього приводу Засадний заявив, що вже осінню 2010 року на новому стадіоні повинні зіграти перший матч.

  Компанії-претенденти повинні подати всі необхідні документи на конкурс до 17:00 18 грудня. Розкриття пропозицій від інвесторів відбудеться 19 грудня під головуванням першого заступника міської голови Львова.

  Окрім трьох відомих інвесторів, які представляли свої проекти будівництва стадіону на міжнародному економічному форумі у Львові, заявили про своє бажання брати участь в проекті ще три іноземні компанії - з Чехії, Німеччини і США.

  25 жовтня депутати Львівської міської ради на сесії вирішили про виділення земельної ділянки площею 25 га для будівництва стадіону для проведення чемпіонату Европи по футболу Євро-2012.

  Нагадаємо, що Львів є одним з чотирьох українських міст де будуть проводиться матчі Євро-2012.

  За матеріалами: УНИАН, Zaxid.net  Адміністрація порталу закликає висловлювати свою думку щодо подій в Україні! Ваш коментар буде першим.

  Додати коментар
  Ім'я:
  Коментар:

  Введіть код, зображений на картинці:* Code

 6. Близькі статті:
  << У Донецьку до Євро-2012 розроблена програма розміщення 50 тисяч гостей   Чемпіонат України: Анонс 18-го туру >>
 1. Всi права захищено © NewsPortal 2004-2007
 2. При повному, або частковому вiдтворенні матерiалiв сайту
 3. посилання на newsportal.com.ua обовязкове
 4. Разробка порталу - ТЗоВ "Сайт Iмiдж" www.siteimage.com.ua