google
 1. Блохін подав у відставку

 2. Головна > Спорт > Блохін подав у відставку
 3. 06.12.2007
 4. Надрукувати Надіслати електронною поштою
 5. Головний тренер збірної України по футболу Олег Блохін подав прохання про відставку зі всім тренерським штабом.

  На даний момент це питання обговорюється Виконкомом Федерації футболу України, повідомляє Football.ua.

  Image”Я прийняв важке рішення подати у відставку разом зі своїм тренерським штабом. Може, це неправильне рішення, але час покаже”, - сказав Блохін.

  На питання про причини свого рішення Блохін відповів так: "Особливо я розповсюджуватися не буду, але якщо говорити в цілому, то причина в тому, що я вичерпав себе в збірній і готовий зустрітися зі своїм наступником і надати йому всю необхідну інформацію".

  Одін з членів Виконкому поставив Блохіну питання: "А якщо ми не приймемо вашу відставку, то ви готові на діалог? Може, треба взяти "творчу відпустку"?

  На що Блохін відповів: "Я вам не дівчинка, щоб мене умовляти. Вирішено, і міняти я його не збираюся. Правильне воно чи ні - покаже час".

  Виступаючи на Виконкомі ФФУ, Блохін відзначив: "Відбірний турнір ми провалили. І я не хочу робити знижку ні на силу суперників, ні на слабкість нашого чемпіонату. Як і чотири роки тому, я повністю відповідаю за свої слова і всю провину за провал беру на себе".

  Він подякував керівництво ФФУ за співпрацю. "Нам були створені всі умови для повноцінної роботи. Вперше за свою тренерську кар'єру мені так приємно було співпрацювати з керівництвом. За це я вдячний керівництву ФФУ", - сказав Блохін.

  Він також підкреслив, що ФФУ вибрала правильний шлях розвитку, але вважає, що треба звернути увагу на дитячих тренерів. "Без кваліфікованих дитячих фахівців не буде хороших футболістів", - сказав він.

  Блохін відзначив, що "треба все добре проаналізувати і зробити вірні висновки, виходячи з яких і ставити завдання на наступний відбірковий цикл".

  Після виступу Блохіна, Виконком ФФУ проголосував за оцінку виступів збірної України у відбірному турнірі Євро-2008. Одноголосно було прийнято оцінити результати команди як "незадовільні".

  Як відомо, збірна України не вийшла у фінальну частину Євро-2008. 5 грудня з'явилися чутки, що Блохін може очолити московський футбольний клуб, але сам Блохін відмовився коментувати цю інформацію.

   


  За матеріалами: АМІ "Новості-україна"
  Адміністрація порталу закликає висловлювати свою думку щодо подій в Україні! Ваш коментар буде першим.

  Додати коментар
  Ім'я:
  Коментар:

  Введіть код, зображений на картинці:* Code

 6. Близькі статті:
  << Моуриньо согласился возглавить сборную Англии   Ахметов помилував Луческу, але команду очікує "чистка" >>
 1. Всi права захищено © NewsPortal 2004-2007
 2. При повному, або частковому вiдтворенні матерiалiв сайту
 3. посилання на newsportal.com.ua обовязкове
 4. Разробка порталу - ТЗоВ "Сайт Iмiдж" www.siteimage.com.ua