google
 1. Яценюк: Партія регіонів хоче голосувати за Тимошенко у вівторок

 2. Головна > Політика > Яценюк: Партія регіонів хоче голосувати за Тимошенко у вівторок
 3. 14.12.2007
 4. Надрукувати Надіслати електронною поштою
 5. Партия регионов настаивает на голосовании по кандидатуре премьер-министра Украины во вторник, 18 декабря.

   

  ImageПро це повідомив голова Верховної Ради Арсеній Яценюк, вийшовши до депутатів в сесійний зал.

  За його словами, "Партія регіонів поставила умову про голосування у вівторок". "Тоді я пропоную наступний підхід: ми заходимо в зал, голосуємо за формування порядку денного вівторка... і за зміну форми голосування (за прем'єра) на поіменне", - сказав Яценюк.

  При цьому він відзначив, що порядок денний вівторка повинен у такому разі включати питання формування уряду (обрання прем'єра, звільнення попереднього прем'єра, обрання уряду, звільнення попереднього складу уряду, припинення повноважень депутатів, які увійшли до його складу).

  "Другий блок питань вівторка на вечірньому засіданні – формування комітетів і керівних органів", - сказав спікер і додав, що "до вівторка обіцяють врешті-решт погоджувати, кому що з пирога відходить".

   

  Він повідомив також, що зараз продовжується погоджувальна рада, на якій, зокрема, вирішується, "коли голосуватиметься прем'єр", і Партія регіонів узяла 15 хвилин "на остаточне ухвалення рішення".

  В той же час коаліція, за його словами, вимагає спочатку ухвалити загальне рішення про зміну способу голосування, "щоб ніколи ні у кого не виникало ніяких питань з приводу достовірності або невірогідності голосування з важливого кадрового питання". "При поіменному голосуванні шляхом підняття руки і аудіо і відео фіксації ні Партія регіонів, ні інші фракції не блокують таку процедуру голосування, а це повинно пройти виключно в узгодженому порядку", - уклав Яценюк.

   

  За матеріалами: Украинская правда
  Коментарі (2)
  Увага!!! Всі комментарі модеруються. Внаслідок модерації можуть бути видалені повідомлення, які містять нецензурну лексику, образи, заклики до насилля і безпорядків, прояви расизму і екстремізму по відношенню до всіх національностей. Якщо ви вважаєте, що ваш коментар було видалено випадково, пишіть на admin[et]newsportal.com.ua
  1. 14:23 14 декабря 2007 г.
  Да надоело єто уже всё! Всё равно в стране ничего не измениться, кто бы к власти не пришёл. А все их "игры" огтражаются только на уровне жизни простого народа! Вон цены растут не по дням, а по чесам!
  Написав(ла) Снегиина
  2. 14:23 14 декабря 2007 г.
  Да надоело єто уже всё! Всё равно в стране ничего не измениться, кто бы к власти не пришёл. А все их "игры" огтражаются только на уровне жизни простого народа! Вон цены растут не по дням, а по чесам!
  Написав(ла) Снегиина

  Додати коментар
  Ім'я:
  Коментар:

  Введіть код, зображений на картинці:* Code

 6. Близькі статті:
  << Доній заявляє, що йому відоме ім'я хакера, що зламав систему "Рада”   БЮТ не піде з ВР поки не проголосує за Тимошенко >>
 1. Всi права захищено © NewsPortal 2004-2007
 2. При повному, або частковому вiдтворенні матерiалiв сайту
 3. посилання на newsportal.com.ua обовязкове
 4. Разробка порталу - ТЗоВ "Сайт Iмiдж" www.siteimage.com.ua