google
 1. Тимошенко: пропозиції до опозиції є беспрецендентними

 2. Головна > Політика > Тимошенко: пропозиції до опозиції є беспрецендентними
 3. 07.12.2007
 4. Надрукувати Надіслати електронною поштою
 5. Юлія Тимошенко на брифінгу повідомила журналістів про ті пропозиції, які коаліція висунула опозиції для того, щоб досягти компромісу.

  Image"Відразу скажу, що ці пропозиції до опозиції є беспрецендентнимі за все 17 років незалежності України. Тому, що не було ще такого, щоб більшість мала можливість таке запропонувати опозиції", - відзначила Тимошенко.

  "Перше - ми погодилися з тим, що опозиція в парламенті висуває першого віце-спікера. І ми готові так, як запропонувало сьогодні меншість, голосувати це одночасно з простим заступником розділу ВР. Наша демократична команда звернулася до опозиційних фракцій з такою пропозицією, що дві найменші фракції Блок Литвина і КПУ зі всіх комітетів, які є за своєю квотою, а ним сьогодні за квотою необхідно мати один комітет в парламенті, вибирають першими поза конкурсом. Блоку Литвина має 20 голосів. Комуністи 27. Блок Литвина вибирає першим, комуністи другими і вони мають два найпотужніші комітети у Верховній Раді. Далі ми запропонували Партії регіонів з демократичною коаліцією вибрати комітети по черзі. Причому, дали можливість Партії регіонів також вибирати першими. Ми це зробили для того, щоб парламентська опозиція відчувала себе упевнено, щоб були витримані всі без виключення норми Регламенту по пропорційному розподілу. Це говорить про те, що наша пропозиція не те, що набагато краще, вона принципово інша ніж те, що робила Партія регіонів і коаліція в попередньому скликанні, де вони за залишковим принципом опозиції кинули декілька комітетів, насильницько проголосували, а потім і ці комітети забрали"

  За словами Тимошенко, ця пропозиція з ранку, 6 грудня, була зроблена фракціям, які не увійшли до коаліції. "Вони пішли радитися разом. І ми їх 5 годин чекали в кімнаті президії".

  Далі Тимошенко повідомила, що 6 грудня в 22-00 була проведена зустріч з об'єднаною опозицією. Рішення не було. "Вони не можуть домовитися між собою. Ні за посадою першого віце-спікера, ні комітетам. Вони просто вийшли вчора без рішення. Сьогодні ми домовилися, що відразу після початку роботи парламенту знову збираємося для того, щоб об'єднана парламентська опозиція дала нам, знову ж таки, сумісна пропозиція по всіх кандидатурах на першого віце-спікера і на глав комітетів, які ми їм віддали. А це практично всі контрольні комітети. Тому я не розумію, чому блокується парламент. І я не розумію, чим не задоволені фракції, що не увійшли до коаліції".

  За словами Тимошенко, всім фракціям було запропоновано, якщо вони не можуть прийти до загальної кандидатури, щоб вони перейшли до двосторонніх переговорів між демократичною коаліцією і окремими фракціями.

  Також Тимошенко заявила, що положення програми Блоку Литвина будуть внесені до програми уряду Юлії Тимошенко. "Ми уважно вивчили програму, кожен пункт - те, з чим вони йшли на вибори. Я сьогодні можу твердо сказати - кожен пункт цієї програми буде включений до програми уряду", - підкреслила вона.

  Крім того, Тимошенко відзначила, що вона сподівається на те, що в ході її зустрічі як кандидат на посаду прем'єр-міністра з фракцією Блоку Литвина, Володимир Литвин підтвердить свою заяву про те, що його фракція проголосує за Тимошенко за умови включення положень її програми в програму дій уряду.

  Як заявила Тимошенко голосування по кандидатурі на пост прем'єр-міністра відбудеться у Верховній Раде 11 грудня.

   

  За матеріалами: АМИ "Новости-Украина"

   
  Адміністрація порталу закликає висловлювати свою думку щодо подій в Україні! Ваш коментар буде першим.

  Додати коментар
  Ім'я:
  Коментар:

  Введіть код, зображений на картинці:* Code

 6. Близькі статті:
  Ахметов: я готовий співробітничати з Тимошенко-прем'єром >>
 1. Всi права захищено © NewsPortal 2004-2007
 2. При повному, або частковому вiдтворенні матерiалiв сайту
 3. посилання на newsportal.com.ua обовязкове
 4. Разробка порталу - ТЗоВ "Сайт Iмiдж" www.siteimage.com.ua