google
 1. Тимошенко похвалила ВТО і наполягає на усуненні газових посередників

 2. Головна > Політика > Тимошенко похвалила ВТО і наполягає на усуненні газових посередників
 3. 28.01.2008
 4. Надрукувати Надіслати електронною поштою
 5. Членство України в Усесвітній торговій організації не стане інструментом тиску на інші країни. Про це прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила в Брюсселі, відповідаючи на питання журналістів про те, чи не використовуватиме Україна своє членство у ВТО для тиску на Росію з метою відстоювання визначених своїх інтересів.

  Image"Вступ у ВТО – це прекрасний шлях для інтеграції України в світовий торговий простір, а не певний інструмент, щоб тиснути на інші країни. Я думаю, що Україна повинна на своїй території співпрацювати практично зі всіма підприємцями всіх галузей економіки, щоб ми були у ВТО конкурентоздатними", – сказала Тимошенко.

  На брифінгу після зустрічі з президентом Європейської комісії Жозе Мануелем Баррозу Тимошенко також заявила, що вона наполягає, що всі посередники в газових відносинах між Україною і Росією повинні бути ліквідовані.

  "Моя позиція абсолютно незмінна. Україні не потрібні контракти на постачання газу з Туркменістаном, узбекистаном, Казахстаном. Ніяких тіньових посередників. Наявність таких посередників є ознакою певних корупційних дій", - сказала Тимошенко.
  Адміністрація порталу закликає висловлювати свою думку щодо подій в Україні! Ваш коментар буде першим.

  Додати коментар
  Ім'я:
  Коментар:

  Введіть код, зображений на картинці:* Code

 6. Близькі статті:
  << Шуфріч вважає, що в 2008 році нас чекають позачергові президентські вибори   Москаль про "дурість" прокуратури, а Піскун - про "святу законність" >>

 1. Всi права захищено © NewsPortal 2004-2007
 2. При повному, або частковому вiдтворенні матерiалiв сайту
 3. посилання на newsportal.com.ua обовязкове
 4. Разробка порталу - ТЗоВ "Сайт Iмiдж" www.siteimage.com.ua