google
 1. Шуфріч вважає, що в 2008 році нас чекають позачергові президентські вибори

 2. Головна > Політика > Шуфріч вважає, що в 2008 році нас чекають позачергові президентські вибори
 3. 28.01.2008
 4. Надрукувати Надіслати електронною поштою
 5. Народний депутат, член фракції Партії регіонів Нестор Шуфріч допускає можливість проведення найближчим часом не парламентських, а президентських виборів.

  Image"Я хотів би сьогодні звернути увагу не стільки на ситуацію в парламенті, скільки на відношення між двома будівлями на Печерських горбах, а саме, Грушевського, 12 і Банкова, 11. Після вчорашнього досить-таки несподіваного і в той же час абсурдного виступу Ющенка з Давосу ми вже сьогодні можемо з великою вірогідністю говорити про те, що конфлікт між Тимошенко і Ющенком неминучий, що може мати значно глибші наслідки, ніж блокування або будь-яка ситуація в парламенті", - розповів він.

  По словах Шуфріча, в цьому контексті можна говорити про можливість наближення не стільки парламентських, скільки президентських виборів. "Зараз все залежить від того, наскільки у Тимошенко досить стриманості терпіти знущання Ющенка. Я не виключаю, що парламент вимушений буде розглянути процедуру імпічменту, тим паче, що приводів для цього більш ніж достатньо", - відзначив він.

   

  За матеріалами: АМИ "Новости-Украина", ЛигаБизнесИнформ
  Адміністрація порталу закликає висловлювати свою думку щодо подій в Україні! Ваш коментар буде першим.

  Додати коментар
  Ім'я:
  Коментар:

  Введіть код, зображений на картинці:* Code

 6. Близькі статті:
  << Кличко звинувачує Черновецкого у фальсифікаціях "земельних" документів   Тимошенко похвалила ВТО і наполягає на усуненні газових посередників >>

 1. Всi права захищено © NewsPortal 2004-2007
 2. При повному, або частковому вiдтворенні матерiалiв сайту
 3. посилання на newsportal.com.ua обовязкове
 4. Разробка порталу - ТЗоВ "Сайт Iмiдж" www.siteimage.com.ua