google
 1. Путін рахує результати виборів в Держдуму знаком довіри

 2. Головна > Політика > Путін рахує результати виборів в Держдуму знаком довіри
 3. 03.12.2007
 4. Надрукувати Надіслати електронною поштою
 5. Президент Росії Владімір Путін рахує результати виборів в Держдуму знаком довіри. "Хочу подякувати громадянам РФ, всім виборцям за високу активність. Особливі слова подяки тим, хто проголосував за "Єдину Росію", я очолював список цієї партії і, природно, це знак довіри", - сказав президент журналістам.


  ImageПрезидент, що очолив федеральний список "Єдиної Росії", раніше говорив, що вибори в Держдуму стануть якимось питанням про довіру йому. "ЄР" набрала на виборах при явці більше 60% більше 64% голосів, друге місце зайняла КПРФ з більш ніж 11%.

  "Для "Єдиної Росії" це, безумовно, не лише оцінка того, що було зроблено, але і, перш за все, очікування виборців, що "Єдина Росія" повинна буде конструктивно працювати над вирішенням соціальних питань громадян, пов'язаних із зарплатами, пенсіями, посібниками, демографічними проблемами, проблемами в науці і освіті", - підкреслив Путін.

   

  За матеріалами: РИА "Новости"
  Адміністрація порталу закликає висловлювати свою думку щодо подій в Україні! Ваш коментар буде першим.

  Додати коментар
  Ім'я:
  Коментар:

  Введіть код, зображений на картинці:* Code

 6. Близькі статті:
  << Кожин: після виходу РФ з ДОВСЕ питання вступу України в НАТО є невідкладним   Тимошенко радіє перемозі і коаліції, а в останньому сподівається на Бога >>
 1. Всi права захищено © NewsPortal 2004-2007
 2. При повному, або частковому вiдтворенні матерiалiв сайту
 3. посилання на newsportal.com.ua обовязкове
 4. Разробка порталу - ТЗоВ "Сайт Iмiдж" www.siteimage.com.ua