google
 1. Прикордонна служба України проінформувала МЗС про складнощі для українців на межі

 2. Головна > Політика > Прикордонна служба України проінформувала МЗС про складнощі для українців на межі
 3. 06.12.2007
 4. Надрукувати Надіслати електронною поштою
 5. Державна прикордонна служба України проінформувала Міністерство закордонних справ про складнощі для українців на кордоні через приєднання країн-сусідів (Польщі, Угорщини і Словаччини)  до Шенгенської зони. Про це 6 грудня на прес-конференції в Києві повідомив голова Державної прикордонної служби України Микола Литвин. 

  ImageВін повідомив, що Держкордонслужба направила в МЗС доповідь про пропускні операції на українсько-польському, українсько-словацькому і українсько-румунському кордоні.

  “На жаль ці операції не сприяють руху українських громадян і транспорту на даних ділянках кордону”, - сказав Литвин.
  Він підкреслив, що українська сторона повинна відкрито говорити про існуючі обмеження для українців, про повільну роботу контрольних служб цих країн, про великі черги і простій людей на кордоні, про 100% огляд громадян України.

  В той же час, він підкреслив, що прикордонних проблем на цих ділянках кордону не існує, оскільки більше складнощів - в митній сфері.

  Крім того, Литвин нагадав, що угода про малий прикордонний рух на сьогодні підписана тільки між Україною і Угорщиною, проте ще не ратифікована парламентами.

  Нагадаємо, президент України Віктор Ющенко сподівається, що в грудні буде підписано угоду про малий прикордонний рух між Україною і Польщею. Про це глава Української держави сказав 6 грудня на сумісній прес-конференції з президентом Польщі Лехом Качинським.

  Ющенко повідомив, що в ході переговорів президенти торкнулися питання формування нового режиму облаштування загального кордону. "Це один з викликів, починаючи з теми організації малого прикордонного руху", - сказав він.

  Також Ющенко розповів, що обговорювалося питання організації сумісного митного і прикордонного контролю. За словами президента України, сторони прийшли до висновку, що всі попередні домовленості, метою яких було організувати сумісний режим контролю, залишаються в силі, не дивлячись на вступ Польщі до Шенгенської зони.

   

  За матеріалами: УНІАН
  Адміністрація порталу закликає висловлювати свою думку щодо подій в Україні! Ваш коментар буде першим.

  Додати коментар
  Ім'я:
  Коментар:

  Введіть код, зображений на картинці:* Code

 6. Близькі статті:
  << Ющенко радий, що Польща після виборів зберегла курс на стратегічне партнерство з Україною   Ющенко назвав законопроекти, які він подасть ВР насамперед >>
 1. Всi права захищено © NewsPortal 2004-2007
 2. При повному, або частковому вiдтворенні матерiалiв сайту
 3. посилання на newsportal.com.ua обовязкове
 4. Разробка порталу - ТЗоВ "Сайт Iмiдж" www.siteimage.com.ua