google
 1. Обіцянки БЮТ вилучили з коаліційного договору

 2. Головна > Політика > Обіцянки БЮТ вилучили з коаліційного договору
 3. 30.11.2007
 4. Надрукувати Надіслати електронною поштою
 5. З договору про створення коаліції між БЮТ і НУНС вилучена норма про перехід до формування Збройних сил України на контрактній основі з 1 січня ImageЗ договору про створення коаліції між Блоком Юлії Тимошенко і "Нашою Україною - Народною самообороною" вилучена норма про перехід до формування Збройних сил України на контрактній основі з 1 січня 2009 року і відмові від заклику на термінову військову службу з 1 січня 2008 року. Текст коаліційної угоди опубликован на сайте Верховной Рады.
  У ньому наголошується, що перехід до формування Збройних сил на контрактній основі відбувається "у міру забезпечення для цього відповідних організаційно-фінансових умов". В подальшому, що стосується Збройних сил, угода не відрізняється від парафованого політичними силами в жовтні.

  За матеріалами: АМИ "Новости-Украина"  Адміністрація порталу закликає висловлювати свою думку щодо подій в Україні! Ваш коментар буде першим.

  Додати коментар
  Ім'я:
  Коментар:

  Введіть код, зображений на картинці:* Code

 6. Близькі статті:
  << Тимошенко радіє перемозі і коаліції, а в останньому сподівається на Бога   Партія регіонів виступає проти відкритого голосування по спікеру >>
 1. Всi права захищено © NewsPortal 2004-2007
 2. При повному, або частковому вiдтворенні матерiалiв сайту
 3. посилання на newsportal.com.ua обовязкове
 4. Разробка порталу - ТЗоВ "Сайт Iмiдж" www.siteimage.com.ua