google
 1. Лукьянов обіцяє, що Партія регіонів не заважатиме обранню прем'єра, якщо все буде за регламентом

 2. Головна > Політика > Лукьянов обіцяє, що Партія регіонів не заважатиме обранню прем'єра, якщо все буде за регламентом
 3. 17.12.2007
 4. Надрукувати Надіслати електронною поштою
 5. Народний депутат України від Партії регіонів Владислав Лукьянов не виключає, що голосування по прем'єрові у вівторок, 18 грудня, може бути зірвано.

   

  ImageТаку думку він висловив кореспондентові АМИ "Новости-украина".

  Він пояснив, що це може трапиться, по-перше, із-за можливого нез'явлення членів коаліції на голосування, а, по-друге, із-за неузгодженості самої коаліційної угоди.

  В той же час, Лукьянов повідомив, що блокування трибуни представниками Партії регіонів можливо, якщо представники демократичної коаліції порушать регламент Верховної Ради.

  "Я думаю, що є дуже велика вірогідність того, що кандидатура Тимошенко завтра не буде проголосована. З іншого боку, ми не перешкоджатимемо, якщо все буде за регламентом і згідно із законом. Якщо ж будуть порушення, а якщо вони побачать, що у них не вистачає голоси, вони самі виставлятимуть вимоги і порушення, щоб завтра це голосування не відбулося. Тому є чинники, які примусять їх зібратися, тому що Тимошенко розуміє, що це у неї останній реальний шанс зібратися і стати прем'єр-міністром", - заявив Лукьянов.

   

  За матеріалами: АМИ "Новости-Украина"
  Адміністрація порталу закликає висловлювати свою думку щодо подій в Україні! Ваш коментар буде першим.

  Додати коментар
  Ім'я:
  Коментар:

  Введіть код, зображений на картинці:* Code

 6. Близькі статті:
  << Кириленко впевнений, що НУНС одноголосно підтримає прем'єра і весь уряд   Стоян впевнений, що президентські кілери і хакери не дадуть Тимошенко стати прем'єром >>

 1. Всi права захищено © NewsPortal 2004-2007
 2. При повному, або частковому вiдтворенні матерiалiв сайту
 3. посилання на newsportal.com.ua обовязкове
 4. Разробка порталу - ТЗоВ "Сайт Iмiдж" www.siteimage.com.ua