google
 1. Кличко звинувачує Черновецкого у фальсифікаціях "земельних" документів

 2. Головна > Політика > Кличко звинувачує Черновецкого у фальсифікаціях "земельних" документів
 3. 28.01.2008
 4. Надрукувати Надіслати електронною поштою
 5. Команда Леоніда Черновецкого прагне сфальсифікувати документи скандальної сесії Київради від 1 жовтня 2007 року, де у киян було вкрадено більше 4% території міста. Про це мовиться в повідомленні Блоку Віталія Клічко, який оспорює згадані дії в Шевченківському районному суді Києва.

  Image"Абсолютно очевидно, що документів, які підтверджують законність дій "земельної біржі" Черновецкого від 1 жовтня, не існує в природі. Адже всі рішення ухвалювалися більшістю Черновецкого, без обов'язкових узгоджень і з порушеннями встановлених законом процесуальних норм. Не існує навіть стенограми цього засідання", - мовиться в повідомленні Блоку Кличка.

  На думку представників Блоку, позиція відповідача є свідомо програшною. Це усвідомлює і команда Черновецкого, яка під час останнього судового засідання відмовилася надати в розпорядження суду пакет документів, зокрема, стенограму і протокол пленарного засідання, а також проекти рішень і результати поіменного голосування. "Останньою надією для команди мера є фальсифікація згаданої документації і обнародування її на вимогу суду, засідання якого відбудеться 29 січня, проте Черновецкий не отримає очікуваного результату", - переконані в Блоці Клічко.

   

  За матеріалами: ЛигаБизнесИнформ
  Адміністрація порталу закликає висловлювати свою думку щодо подій в Україні! Ваш коментар буде першим.

  Додати коментар
  Ім'я:
  Коментар:

  Введіть код, зображений на картинці:* Code

 6. Близькі статті:
  << Яценюк вважає недоцільними дострокові вибори в місцеві органи самоврядування   Шуфріч вважає, що в 2008 році нас чекають позачергові президентські вибори >>

 1. Всi права захищено © NewsPortal 2004-2007
 2. При повному, або частковому вiдтворенні матерiалiв сайту
 3. посилання на newsportal.com.ua обовязкове
 4. Разробка порталу - ТЗоВ "Сайт Iмiдж" www.siteimage.com.ua