google
 1. Ющенко позитивно відзивається про досягнення Бойко

 2. Головна > Економіка > Ющенко позитивно відзивається про досягнення Бойко
 3. 13.12.2007
 4. Надрукувати Надіслати електронною поштою
 5. Здійсненню амбіцій лідера БЮТ Юлії Тимошенко, яка хоче переглянути газові домовленості з "Газпромом", може перешкодити президент України Віктор Ющенко.

   

  ImageДжерела "Економічних вістей" стверджують, що голова держави останнім часом позитивно відзивається про досягнення глави Мінпаленерго Юрія Бойко, розмовляючи із зарубіжними гостями. Так було і під час поїздки Ющенка на нафтотермінал "Південний" разом з польським колегою Лехом Качинським.

  Як пише видання, не виключено, що саме президент стане в захист Бойко, якщо Тимошенко, очоливши Кабмін, обрушиться з критикою на своїх попередників. (У уряді, який вона може очолити, на пост шефа Мінпаленерго претендує Юрій Продан, заступник секретаря Совбеза).

  Лідер БЮТ вже висловила незадоволеність ціною блакитного палива, а також присутністю в схемі постачань RosUkrEnergo, підконтрольній "Газпрому" і українському підприємцеві Дмитру Фірташу. Але, судячи з усього, вартість газу, що поставляється до України російським "Газпромом" через компанію RosUkrEnergo, на 2008 рік не зміниться. У цьому упевнений глава Мінпаленерго Юрій Бойко.

   

  За матеріалами: АМИ "Новости-Украина"
  Адміністрація порталу закликає висловлювати свою думку щодо подій в Україні! Ваш коментар буде першим.

  Додати коментар
  Ім'я:
  Коментар:

  Введіть код, зображений на картинці:* Code

 6. Близькі статті:
  << Міжнародні агентства і біржі включають Україну в свої індекси   Експорт товарів за січень-жовтень 2007 року збільшився на 27,4% >>
 1. Всi права захищено © NewsPortal 2004-2007
 2. При повному, або частковому вiдтворенні матерiалiв сайту
 3. посилання на newsportal.com.ua обовязкове
 4. Разробка порталу - ТЗоВ "Сайт Iмiдж" www.siteimage.com.ua