google
 1. Всесвітній банк прийняв нову стратегію партнерства з Україною

 2. Головна > Економіка > Всесвітній банк прийняв нову стратегію партнерства з Україною
 3. 07.12.2007
 4. Надрукувати Надіслати електронною поштою
 5. Рада директорів Всесвітнього банку схвалила нову Стратегію партнерства з Україною на 2008-2011 роки. Як повідомляється на сайті ВБ, Стратегія була схвалена 6 грудня.

  ImageДокументом, зокрема, пропонується встановити можливий рівень надання кредитів Всесвітнім банком Україні в сумі 2-6 мільярда доларів. При цьому щорічний рівень кредитування визначатиметься на підставі критеріїв, включаючи процес структурних реформ, макроекономічну ситуацію і так далі.

  У Стратегії також передбачено, що Міжнародна фінансова корпорація, яка є структурним підрозділом ВБ, продовжить фінансування приватного сектора.

  "Центральним компонентом нової Стратегії буде надання аналітичних і консультаційних послуг", - мовиться в прес-релізі ВБ.

  Також Стратегія передбачає продовження надання фінансовій допомозі на підтримку економічних реформ в Україні через Програму політики розвитку. В рамках цієї Програми планується надати щорічне фінансування 400-600 мільйонів доларів.

  З 1992 року, з часу, коли Україна стала членом ВБ, в країні було профінансовано 36 проектів на загальну суму 5 мільярдів доларів. На сьогодні в Україні реалізуються 13 проектів ВБ на загальну суму 1,3 мільярда доларів. У стадії розробки знаходяться 6 проектів.

   

   

  За матеріалами: УНИАН
  Адміністрація порталу закликає висловлювати свою думку щодо подій в Україні! Ваш коментар буде першим.

  Додати коментар
  Ім'я:
  Коментар:

  Введіть код, зображений на картинці:* Code

 6. Близькі статті:
  << В Україні інфляція в листопаді склала 15,2%, в січні-листопаді - 12,5%   ВБ не змінить прогноз макропоказників України через подорожчення газу >>
 1. Всi права захищено © NewsPortal 2004-2007
 2. При повному, або частковому вiдтворенні матерiалiв сайту
 3. посилання на newsportal.com.ua обовязкове
 4. Разробка порталу - ТЗоВ "Сайт Iмiдж" www.siteimage.com.ua