google
 1. "Газпром" може щорік підвищувати ціни для України більш ніж на 10%

 2. Головна > Економіка > "Газпром" може щорік підвищувати ціни для України більш ніж на 10%
 3. 03.12.2007
 4. Надрукувати Надіслати електронною поштою
 5. "Газпром" щорік підвищуватиме ціни для України більш ніж на 10%, вважає експерт Геннадій Рябцев.

   

  Image"Газпром" щорік підвищуватиме ціни для України більш ніж на 10%. Таку думку висловив журналістам експерт науково-технічного центру "Псіхея" Геннадій Рябцев. За його словами, щоб Україна була готовою до такого підвищення цін, необхідно поступово лібералізувати внутрішній ринок газу. Це стосується як вартості газу для промисловості, так і вартості газу для соціальних потреб.

  Експерт також не погодився з думкою уряду про те, що вартість газу у розмірі 200 доларів за 1 тисяча кубогметров знищить українську хімічну промисловість. На думку Рябцева, за таких умов з ринку підуть неконкурентоздатні підприємства із застарілим устаткуванням.

  Кажучи про структуру ціни на бензини і дизпаливо, Рябцев виразив переконання, що необхідно міняти цю структуру у напрямі збільшення акцизної складової в кінцевій вартості палива. Це, на його думку, дозволить велику частку прибутку від реалізації нафтопродуктів направити на розвиток інфраструктури: поліпшення стану автомобільних доріг, екологічній ситуації, поліпшення якості палива. За його словами, на сьогодні велика частка прибутку від кінцевої реалізації нафтопродуктів "осідає в кишенях виробників і постачальників нафтопродуктів".

  Акцизна складова вартості палива в Європі складає 80%. У Україні ця цифра у декілька разів менше.

  За матеріалами: РБК-Украина  Адміністрація порталу закликає висловлювати свою думку щодо подій в Україні! Ваш коментар буде першим.

  Додати коментар
  Ім'я:
  Коментар:

  Введіть код, зображений на картинці:* Code

 6. Близькі статті:
  << Джерело: засідання робочої групи по вступу України у ВТО може не відбутися   ОДА: на Волині до 2015 року улаштують 7 пунктів пропуску на межі з Білорусією >>
 1. Всi права захищено © NewsPortal 2004-2007
 2. При повному, або частковому вiдтворенні матерiалiв сайту
 3. посилання на newsportal.com.ua обовязкове
 4. Разробка порталу - ТЗоВ "Сайт Iмiдж" www.siteimage.com.ua